HAKKIMIZDA2013 yılından beri
güçlü bağlar kuruyoruz

KURULUŞ2013

YGD Danışmanlık Hukuk Arabuluculuk Bürosu

YGD Danışmanlık Hukuk Arabuluculuk Bürosu, 2013 yılında İstanbul Barosu’na kayıtlı Av. Burcuhan Yıldıran Kuroğlu ve Av. Oktay Gözen tarafından kurulmuştur. YGD kurulduğu günden bu yana tüzel ve gerçek kişilere her türlü uyuşmazlıkta danışmanlık hizmeti veren ve uzman kadrosuyla dava takiplerini başarıyla yürüten bir ofis olmuştur.

2017 yılında İtalya’nın Palermo Barosu’na kayıtlı İtalyan Avukat Emmy Di Gioia’nın danışman ve ortak olarak ekibe katılmasıyla birlikte, YGD çalışma alanını uluslararası eksende genişletmiştir. Böylece hizmet verdiği alanlara ek olarak, başta İtalya olmak üzere diğer Avrupa Birliği’ne mensup ülkeler ve Türkiye arasındaki ticari ve ekonomik ilişkiler kapsamında yatırım yapmayı planlayan uluslararası yatırımcılara hizmet sunmayı amaçlayan bir hukuk danışmanlık ofisi haline gelmiştir.

YGD bünyesinde çalışmakta olan avukatlar, uzun yıllar Türkiye’de ve yurt dışında bulunan hukuk bürolarında ve uluslararası kuruluşlarda çalışmış; her biri müvekkillerine, yaratıcı ve titiz kurumsal danışmanlık hizmeti ve dava takibi dâhil olmak üzere ihtilafların çözümüne dair en üst seviyede hizmet verebilecek donanımdadırlar. YGD olarak çalıştığımız alanların başında ticaret/şirketler hukuku, fikri ve sınai mülkiyet hukuku, birleşme ve devralmalar, vergi hukuku, sigorta hukuku, taşımacılık hukuku, rekabet hukuku, kira ve gayrimenkul, inşaat/kentsel dönüşüm, iş, uyuşmazlıkların çözümü, dava takibi ve hukuki danışmanlık gelmektedir.

YGD, hâlihazırda yurt içinde İstanbul merkez ofis olmak üzere, Ankara, İzmir, Adana, Mersin ve yurt dışında ise; Roma, Milano, Palermo’da yer alan irtibat ofislerinde yetkin avukat kadrosuyla ileri düzeyde hakim olunan Türkçe, İngilizce ve İtalyanca dillerinde hizmet vermektedir.

iSTANBUL

19 Mayıs Mah. Turaboğlu Sok. N:4/4, Kozyatağı, Kadıköy/İstanbul
0216 372 09 74
info@ygdlaw.com

.

İRTİBAT BÜROLARI
ADANA     ANKARA     MERSIN     İZMİR     BOLOGNA     MİLANO     PALERMO     ROMA