EKİBİMİZİhtilafların çözümüne dair
en üst seviyede hizmet verebilecek
konumdayız

Burcuhan Yıldıran Kuroğlu

Kurucu Ortak, Avukat, Arabulucu

Burcuhan Yıldıran Kuroğlu, ticaret/şirketler hukuku, birleşme ve devralmalar, vergi ve sigorta hukuku ve arabuluculuk alanlarında uzmanlaşmıştır. Taşımacılık, inşaat, beyaz eşya, gayrimenkul, spor sektörlerinde faaliyet gösteren pek çok yerel ve uluslararası müvekkile hukuki danışmanlık vermekte ve demir – çelik sektöründe faaliyet gösteren halka açık bir şirketin denetleme kurulunda görev almaktadır.

Burcuhan Yıldıran Kuroğlu aynı zamanda Sakaryaspor A.Ş. spor kulübünde Disiplin Kurulu Üyesi ve kulübün Türkiye Futbol Federasyonu sorumlusu olarak görev yapmaktadır. Kendisi ayrıca Fenerbahçe A.Ş. spor kulübü Hukuk Komitesi ve The British-Turkish Lawyers Association üyesidir.

Büromuza katılmadan önce Londra’da faaliyet gösteren bir hukuk bürosunda 2010 ve 2012 yılları arasında çalışmıştır. İstanbul Bilgi Üniversitesi (LLB 2008) mezunudur ve Bournemouth Üniversitesi’nden Uluslararası Ticari Hukuk alanında LLM derecesi bulunmaktadır. Burcuhan Yıldıran Kuroğlu, İstanbul Barosu üyesi ve akıcı İngilizce konuşmaktadır.

http://ygdlaw.com/wp-content/uploads/2018/11/Screen-Shot-2018-11-13-at-9.06.26-PM.png
http://ygdlaw.com/wp-content/uploads/2018/10/MG_0193.jpg

Oktay Gözen

Kurucu Ortak, Avukat

Oktay Gözen, ticaret/şirketler hukuku, sözleşmeler hukuku, fikri ve sınai mülkiyet hukuku, iş, vergi ve sigorta hukuku alanlarında uzmanlaşmış deneyimli bir avukattır. Sağlık, taşımacılık, mühendislik, tekstil, medya ve perakendecilik sektörlerinde faaliyet gösteren pek çok Türk ve uluslararası müvekkile hukuki danışmanlık vermektedir. Bunlara ek olarak; uluslararası derneklerin Türkiye’deki faaliyetlerinin yürütülmesi hususunda da hukuki danışmanlık sağlamaktadır.

Oktay Gözen aynı zamanda İstanbul Barosu Spor ve Spor Hukuku Komisyonu üyesi olarak görev yapmaktadır. Ayrıca; Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Kanun ile ilgili birçok seminere katılım sağlamıştır. İstanbul Bilgi Üniversitesi (LLB 2009) mezunudur ve İstanbul Bilgi Üniversitesi’nden Ekonomi Hukuku alanında LLM derecesi bulunmaktadır. Oktay, İstanbul Barosu üyesidir ve akıcı İngilizce konuşmaktadır.

Emmy Di Gioia

Ortak – Danışman Avukat

İstanbul’da yerleşik İtalyan bir avukat olan Emmy Di Gioia (Ortak – Danışman Avukat), Palermo Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur ve Palermo Barosu üyesidir. Di Gioia, yabancı yatırımcılara Türk hukukunda İş Hukuku, Ticaret Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, Birleşme, Satın Alma ve Şirketler Hukuku alanlarında danışmanlık vermektedir.

Türkiye’nin en köklü ve tanınmış hukuk bürolarından birinde çalıştıktan sonra 2017 yılında, Yıldıran Gözen Hukuk Bürosu’na ortak ve danışman avukat olarak katılmasıyla YGD Danışmanlık Hukuk ve Arabuluculuk Bürosu kurulmuştur. Di Gioia, özellikle İtalyanlar olmak üzere, Türkiye’de halihazırda yatırım yapan veya yapmaya karar vermiş yabancı girişimcilere Türkçe, İtalyanca ve İngilizce dillerinde danışmanlık sağlamaktadır. İstanbul’daki altı senelik deneyiminin sonunda, çok sayıda çok uluslu ve yerli şirketleri temsil etme ve Türkiye’de bulunan İstanbul İtalya Başkonsolosluğu, İzmir İtalya Konsolosluklarının danışman avukatlığını yapan Di Gioia, aynı zamanda bir çok İtalyan ve Avrupa Birliği mensubu şirketlerine de destek olma şansını elde etmiştir. Di Gioia, çoğunlukla İstanbul, İzmir, Milano, Roma ve Palermo şehirlerinde çalışmaktadır.

http://ygdlaw.com/wp-content/uploads/2018/11/MG_0078.jpg

Emre Kaplan

Stajyer Avukat

Emre Kaplan, Hacı Sabancı Anadolu Lisesi’ndeki eğitiminin ardından Özyeğin Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. Hukuk öğrenimi sırasında çeşitli akademik sertifika programlarına katılmış olup çeşitli hukuk bürolarında yaz stajları yapmıştır.

YGD Danışmanlık Hukuk ve Arabuluculuk Bürosu bünyesinde yasal stajına başlayan Emre Kaplan,Dava ve Uyuşmazlık Çözümü, Ticaret/Şirketler Hukuku, İş Hukuku ve Sözleşmeler Hukuku alanında çalışmalarını sürdürmektedir.

19 Mayıs Mah. İnönü Cad. No. 86/4, Kozyatağı, Kadıköy/İstanbul
0216 372 09 74
info@ygdlaw.com